OXFORD INSTRUMENTS

 
     
 

 

 

 

 

شرکت Oxford Instruments، در سال 1959 با هدف تولید آهنرباهای ابررسانا  (superconducting magnets) برای استفاده در تحقیقات علمی تاسیس گردید و اولین شرکت مهم تجاری از دانشگاه آکسفورد می باشد.

 

شرکت Oxford Instruments به عنوان پیشگام در توسعه و تولید  تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (magnetic resonance imaging) به تولید اولین آهنرباهای ابررسانا (superconducting magnets) اقدام نمود و نقش انکارناپذیری را در این صنعت داشته است. اولین اسکنر MRI کل بدن در کارخانه Osney Mead در آکسفورد در سال 1980 برای نصب در بیمارستان Hammersmith لندن ساخته شد.

 

این شرکت با توسعه محصولات با ارایه NMR های رومیزی به عنوان پیشرو در تولید این محصولات شناخته می شود. سیستم های  Pulsar این شرکت، طیف سنجهای NMR رومیزی به تفکیک پذیریهای بالا می باشند که امکان بررسی طیفهای H، C، P و غیره ترکیبات را در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به انجام مراحل پیچیده فراهم می آورند. X-Pulsar یک طیف سنج NMR  بدون نیاز به برودت  (cryogen-free) است که بدون نیازهای خاص مرتبط با آهن ربا های ابررسانا راحتی را فراهم می کند. رد پای کوچک آن برای اکثر آزمایشگاه ها و مناطق تولیدی صنعتی مناسب است. این شرکت همچنین NMR های رومیزی سری MQC+ را برای آنالیز ترکیبات در صنایع مختلف توسعه داده است.

 
   

 

 

 

 
کلیه حقوق این سایت برای شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد محفوظ میباشد.