HAHNEMUEHLE - S&S

 
     
 

 

شرکت Hahnemuhle آلمان در سال 1584 بنیان نهاده شده است. فقط تعداد معدودی از  شرکتها می توانند با افتخار به چنین سابقه  طولانی و بی وقفه ای نگاه کنند. شرکت Hahnemuhle یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان کاغذ های با کاربردهای ویژه در آلمان می باشد. از زمان تاسیس این شرکت بیش از 400 سال می گذرد و نگرش آینده نگراین شرکت زمینه رشد مداوم و قدرت نوآورانه آن را شکل داده است. همکاری نزدیک این شرکت با محققین و شرکای داخلی وبین المللی امکان تبدیل سریع نتایج تحقیقات را به محصولات جدید فراهم آورده است.

 

فیلتراسیون / کاربرد فنی:

 

بیش از 130 سال است که شرکت Hahnemuehle  به عنوان یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین تولید کننده فیلترهای کاغذی آزمایشگاهی در بازارهای جهانی شناخته می شود و این فیلتر های به عنوان استاندارد فیلتراسیون آزمایشگاهی لحاظ میشوند.

امروزه متخصصان این شرکت همچنان به تولید فیلترهای  ساخته شده از کاغذ و الیاف شیشه ادامه می دهند.

شرکت Hahnemuehle همواره می داند که چگونه انواع جدیدی از کاغذهای فیلتر را تولید کند و آنها را با توجه به نیازهای روز مشتریان طراحی وعرضه نماید. موفقیت این شرکت مبتنی بر فرایند های استاندارد  بررسی کیفیت تولیدات است که منجر به بالاترین سطح نظارتی ممکن می گردد. آزمایشگاههای کنترل کیفیت شرکت Hahnemuehle، با افزودن شیوه های سختگیرانه در آزمون های بررسی کنترل کیفیت محصولات، همواره به منظور پاسخگویی به تقاضاهای روزافزون مشتریان در حال ارتقاء  کیفیت محصولات می باشند. این استانداردهای سختگیرانه  نظارتی کامل بر کلیه مراحل تولید، از بررسی مواد اولیه ورودی گرفته، تا مراحل تولید محصولات نهایی را فراهم می آورد و سبب گردیده است تا بیش از 150 کیفیت مختلف کاغذ در کارخانه Hahnemuehle در داسل آلمان تولید گردد.

 

لیست محصولات فیلتراسیون آزمایشگاهی:

 

 

کاغذهای فیلتر صنعتی:

 

 

 
   

 

 

 

 
کلیه حقوق این سایت برای شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد محفوظ میباشد.