پراش پرتو ایکس پودر

 
     
 

پراش پرتو ایکس پودر (Powder XRD):

این دستگاه امکان شناسایی فاز مواد بلورین بر مبنای پراش پرتو ایکس را فراهم می نماید. کمپانی STOE آلمان با تکیه بر تجربیات سالیان و باتوجه به تولید کلیه قطعات در داخل شرکت،  سیستم های پراش پرتو ایکس تولیدی خود را باکیفیت بسیار بالا ارائه نموده و تمامی قطعات دستگاهای را برای مدت 10 سال گارانتی مینماید. محصولات این شرکت با توانایی های متنوع در این زمینه ارایه می گردند:

 

- مدل STOE STADI P:

بعنوان مدل پایه پراش پرتو ایکس پودر با بهره گیری از تکنولوژی ویژه کمپانی STOE امکان بهره‌گیری از دو روشBragg-Brentano (Reflection) و Debye-Scharrer (Transmission)  را فراهم می آورد.

 

 

 

 

 CatalogueSTOE Powder Crystal Accessories

 

 

- STOE STADI MP:

این سری از دستگاهای پراش پرتو ایکس پودر تولیدی کمپانی STOE با بهره‌گیری از تکنولوژیی نوین و به عنوان پیشرو ترین محصول این شرکت دارای انعطاف پذیری ویژه ای بوده و امکان استفاده ترکیبی ازدو پیکربندی معمول  انعکاسی وعبوری را فراهم می آورد. همچنین امکان استفاده از رنج وسیعی از لوازم جانبی جهت پوشش کلیه نیازهای متخصصین در این زمینه فراهم گردیده است. لازم به ذکر است انتقال از یک پیکربندی به پیکربندی دیکر به سادکی و طی زمانی بسیار کوتاه بدون نیاز به انجام تنظیمات خاص و یا کالیبره کردن آینه ، مونوکروماتور و یا سایر قسمتهای دستگاه امکانپذیر میباشد.

سیستم های STADI MP از آشکارسازهای سیلیکون استریپ با نوین ترین تکنولوژی موجود در سطح جهان بهره برده که با توجه به توانایی فوق العاده بالا، سرعت و رزولوشین بسیار زیاد و امکان حذف مزاحمتهای فلورسانس این سری از آشکارسازها، امکان ارئه نتایجی با بالاترین کیفیت ممکن را فراهم می آورد. 

لازم به ذکر است این سیستم از تابش X-RAY با خصوصیت ویژه شبه موازی  بهره برده که آن را برای آنالیزهای لایه‌های نازک (Thin Film measurements) آیده ال مینماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CatalogueSTOE Powder Crystal Accessories

 

- STOE STADI P COMBI:

این سیستم بر پایه مدل STADI P و با بهره‌گیری از مزایای این مدل با طراحی جدید امکان قرار دادن 96 نمونه گوناگون را فراهم می‌آورد.

 

 

 

 

 

 

  CatalogueSTOE Powder Crystal Accessories

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ محصولات کمپانی STOE را از اینجا دانلود نمایید.

 

 
   

 

 

 

 
کلیه حقوق این سایت برای شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد محفوظ میباشد.