پراش پرتو ایکس تک بلور

 
     
 

 

STOE Single Crystal XRD:

دستگاههای پراش پرتو ایکس تک بلور روشی را برای تعیین ساختار مواد تک بلور فراهم می‌آورند.

کمپانی STOE آلمان با ارائه رنج کاملی از دستگاههای پراش پرتو ایکس تک بلور امکان استفاده از امکانات گوناگونی را فراهم می‌آورد:

- STOE IPDS II

 این سری از محصولات برای پاسخ دهی به نیازهای متنوع علمی از مولکولهای کوچک تا پروتئین ها و اندازه‌گیری دانسیته الکترونی طراحی گردیده است. از مزایای قابل توجه این محصول کمپانی STOE، پس زمینه بسیار پائین میباشد که آن را برای اندازه‌گیری پراش های بسیار ضعیف ایده‌آل می نماید.

 

CatalogueSTOE Single Crystal Accessories

 

 

 STOE IPDS 2T:

 این مدل با بهره‌گیری از تکنولوژی مدل IPDS II به همراه ایجاد امکان چرخش گونیامتر(Goniometer) در امتداد محور Ɵ طراحی شده که می تواند چرخش تا زاویه 60 درجه (°2Ɵ=137) را نیز پوشش دهد. از دیگر مزایای منحصر به فرد این سیستم توانایی دو پرتوی آن با استفاده از دو طول موج متفاوت در یک دستگاه برای بررسی مولکولهای کوچک تا پروتئین ها میباشد.

     CatalogueSTOE Single Crystal Accessories

 

 

STOE STADIVARI:

این سیستم جدید ترین دستگاه پراش پرتو ایکس تکبلور تولیدی کمپانی STOE بوده و با توجه به طراحی منحصر به فرد آن انعطاف پذیری ویژهای را جهت کنترل کلیه زوایایی مورد نیاز در اختیار متخصصین قرار داده و همچنین امکان آنالیز پراش پرتو ایکس پودر و تک بلور را در یک سیستم فراهم می‌آورد. طراحی ویژه این محصول فضایی لازم برای  اضافه کردن لوازم جانبی گوناگون شامل سلولهای فشار بالا، دستگاههای آنالیز در دمای بالا و یا دمای پایین و غیره را نیز فراهم می آورد.

 

 

 

                             CatalogueCatalogue

 

 

- نرم افزار STOE'S AREA DETECTOR:

کاتالوگ

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ محصولاات کمپانی STOE را از اینجا دانلود نمایید.

 
   

 

 

 

 
کلیه حقوق این سایت برای شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد محفوظ میباشد.